rmai gile yg dtg td, aku wat mke slumber je larh..pg2 da kne mang0n kn, ta mang0n, siren b'bunyi...hahaha!! tanak cm awal lak aku smpai td..excited d0wh.....pdahal isi b0rang je k0wt..ngeeee~
tp kn tp kn, 0ke gak kn la0 jd askar, nati ta de sape brani buli sye trutama dak kecik sye tuh...hahahaha!! lu buli wa, wa sh00t pale lu...bhahahaha!!~ 0ke 0ke....aku da ta ta0 na tulis ape lg....tu je k0wt..ad mse lg nati aku tulis bnyak2 lg..hehe!!~ na k0ngsi pengalaman je k0wt..huhu~ >.<


No comments:
Post a Comment